30 Հունիս 2011 - 13:04 AMT
Երևանում տեղի ունեցան «ՀայՌուսգազարդի» բաժնետերերի տարեկան ընդհանուր ժողովը և տնօրենների խորհրդի նիստը
Հունիսի 29-30-ին Երևանում տեղի է ունեցել «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ Բաժնետերերի տարեկան ընդհանուր ժողովը և ընկերության տնօրենների խորհրդի հերթական նիստը:
Ինչպես հաղորդում է ընկերության մամլո ծառայությունը, ընդհանուր ժողովում ներկայացվել են «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ 2010թ. ֆինանսատնտեսական գործունեության արդյունքները:
Ժողովն ի գիտություն է ընդունել Վերստուգիչ հանձնաժողովի եզրակացությունը «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ 2010թ. ֆինանսատնտեսական գործունեության վերաբերյալ և հաստատել «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ 2010թ. տարեկան հաշվետվությունն ու հաշվապահական հաշվեկշիռը:

30 Июнь 2011 - 13:04 AMT
В Ереване состоялись годовое общее собрание акционеров и очередное заседание совета директоров “Армросгазпрома”
29-30 июня в Ереване состоялись годовое Общее собрание акционеров ЗАО “АрмРосгазпром” и очередное заседание Совета директоров компании.
Как сообщает пресс-служба компании, на рассмотрение Общего собрания были представлены результаты финансово-хозяйственной деятельности ЗАО “АрмРосгазпром” за 2010 г.
Собрание приняло к сведению заключение Ревизионной комиссии о проведении ревизии финансово-хозяйственной деятельности ЗАО “АрмРосгазпром” за 2010 год и утвердило годовой отчет и бухгалтерский баланс Общества за 2010 год.
Избраны новые составы Совета директоров и Правления ЗАО “АрмРосгазпром”. Обсуждались также иные вопросы повестки дня.