11 Հուլիս 2011 - 10:58 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարում է «SMS ամառ» ակցիայի մեկնարկի մասին բջջային կապի կանխավճարային բաժանորդների համար:
Մինչև օգոստոսի 31-ը բաժանորդները կարող են ակտիվացնել «SMS ամառ» ծառայությունը և յուրաքանչյուր օրվա առաջին 20 ներցանցային հաղորդագրություն ուղարկել 0 դրամ սակագնով:
«Այս ամառ արտոնյալ պայմաններից և սակագներից կարող են օգտվել ոչ միայն լարային և շարժական ինտերնետի բաժանորդներն, այլև նրանք, ովքեր գերադասում են շփվել SMS-հաղորդագրությունների միջոցով», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«SMS ամառ» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 067420 հատուկ համարին, հավաքելով *110*20# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով SMS հաղորդագրություն 0674 կարճ համարին 20 տեքստով: Ծառայության ակտիվացման արժեքը կազմում է 200 դրամ, իսկ օրական բաժանորդավճարը` 20 դրամ:
«SMS ամառ» ծառայությունն ապաակտիվացվում է զանգով 067421 հատուկ համարին, *110*21# USSD-հրահանգով կամ 0674 կարճ համարին 21 տեքստով SMS հաղորդագրությունով:
Ներցանցային հաղորդագրությունները` սկսած 21-ից, ինչպես նաև դեպի այլ ցանցեր ուղարկվող SMS-ները տարիֆիկացվում են համաձայն բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների կանխավճարային համակարգի բաժանորդ հանդիսացող ֆիզիկական անձանց, բացառությամբ «Շարժական ինտերնետ» սակագնային փաթեթների բաժանորդների:

«АрменТел» объявляет о старте акции «SMS лето» для абонентов мобильной связи предоплатной системы расчетов. В рамках акции до 31 августа данные абоненты, подключив услугу «SMS лето», смогут ежедневно отправлять до 20 внутрисетевых коротких сообщений по тарифу – 0 драм.
«Мы продолжаем предлагать клиентам сезонные акции во всех сегментах нашего бизнеса. Этим летом льготными условиями и тарифами могут пользоваться не только абоненты проводного и мобильного интернета, но и те, кто предпочитают общаться с помощью SMS-сообщений», – отметил директор «АрменТел» Игорь Климко.
Подключить услугу «SMS лето» можно, позвонив на специальный номер 067420, отправив USSD команду *110*20# или отправив SMS на номер 0674 с текстом 20. Стоимость подключения услуги составляет 200 драм, а ежедневная абонентская плата – 20 драм.
Отключение услуги осуществляется звонком на специальный номер 067421, USSD командой *110*21# или отправкой SMS на номер 0674 с текстом 21.
В рамках услуги стоимость первых 20 внутрисетевых SMS в течение дня составляет 0 драм. Тарификация внутрисетевых сообщений, начиная с 21-го в течение дня, и SMS на другие сети осуществляется в соответствие с тарифным планом абонента.
Услуга доступна абонентам, являющимся физическими лицами всех тарифных планов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, кроме абонентов тарифных планов «Мобильный Интернет».