13 Հուլիս 2011 - 11:58 AMT
Հուլիսի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3 450 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 368 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 368 դրամ:
Միաժամանակ, հուլիսի 13-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 368.48 դրամ` հուլիսի 12-ի համեմատ կրճատվելով 0.12 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 518.01 դրամ` ավելանալով 5.32 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.06 դրամ` ավելանալով 0.08 կետով; Այդ մասին հաղորդում է Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 13 июля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,45 млн по курсу 368,5 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 368,5 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 13 июля составил 368,48 драма, сократившись по сравнению с 12 июля на 0,12 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 518,01 драма, увеличившись на 5,32 пункта, а курс 1 российского рубля составил 13,06 драма, увеличившись на 0,08 п.п. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.