Հուլիսի 14-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1750000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 366.94 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 366.75 դրամ, հաղորդում է ԿԲ հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունը:
Միաժամանակ հուլիսի 14-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 368.07 դրամ` հուլիսի 13-ի համեմատ կրճատվելով 0.41 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 523.76 դրամ` ավելանալով 5.75 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.12 դրամ` ավելանալով 0.06 կետով: Այդ մասին հաղորդում է Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

14 Июль 2011 - 11:50 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 14 июля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,75 млн по курсу 366,94 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 366,75 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 14 июля составил 368,07 драма, сократившись по сравнению с 13 июля на 0,41 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 523,76 драма, увеличившись на 5,75 пункта, а курс 1 российского рубля составил 13,12 драма, увеличившись на 0,06 п.п. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.