14 Հուլիս 2011 - 13:23 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարում է Հայաստանի բոլոր բնակիչների համար Hi-Line «Մեգա ամառ» ակցիայի երկարաձգման մասին:
Միանալով Hi-Line «Մեգա+» ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին մինչև հուլիսի 31-ը՝ հաճախորդները կստանան հնարավորություն առաջին երեք ամիսների ընթացքում անվճար օգտվել ծառայությունից:
“Hi-Line “ «Մեգա ամառ» ակցիան մեծ հետաքրքրություն առաջացրեց երկրի բնակիչների շրջանում և մենք որոշեցինք շարունակել այն, որպեսզի ավելի շատ հաճախորդ կարողանա օգտվել առաջարկվող առավելություններից», – նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Hi-Line «Մեգա ամառ» ակցիայի շրջանակում ծառայության մատուցման պայմանագիր կնքելիս՝ բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը:
Առաջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդը չի կարող փոխել ծառայության սակագնային փաթեթը, իսկ հաջորդող 9 ամիսների ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել պայմանագիրը և անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող «Մեգա+» սակագնային փաթեթ:
Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա+» սակագնային փաթեթի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

Компания «АрменТел» объявила о продлении сроков проведения акции Hi-Line – «Мега Лето» для всех жителей Армении.
Клиенты, подключившиеся к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line «Мега+» до 31 июля, получат возможность первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно.
«Акция Hi-Line – «Мега Лето» вызвала большой интерес у жителей страны и мы решили продлить ее сроки, чтобы больше клиентов смогли воспользоваться предоставляемыми преимуществами», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
При подписании договора на оказание услуги в рамках акции Hi-Line – «Мега Лето» модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Первые три месяца абонент не может менять тарифный план услуги, а в течение последующих 9 месяцев может перейти на ТП Hi-Line «Мега+», обеспечивающий большую скорость. В случае отказа от услуги в течение 12 месяцев с момента заключения договора абонент оплачивает разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line и ТП «Мега+» аналогичных скоростей за период пользования и стоимость модема.