22 Հուլիս 2011 - 09:38 AMT
Orange Armenia ընկերությունը մինչև օգոստոսի 31-ը Orange Խոսենք «Իմ ընկերները», «Իմ երկիրը», «Իմ համարները» և «Իմ ժամանակը» սակագնային պլանների բաժանորդներին ցանցի ներսում անվերջ խոսելու հնարավորություն է տալիս։
Առաջարկից օգտվելու համար Orange-ի վերոնհիշյալ սակագնային պլանների բաժանորդները պետք է պարզապես հեռախոսից հավաքեն *129# հրահանգը։ Վերջինս ընդունելուց հետո բաժանորդի հաշվից կգանձվի ընդամենը 500 դրամ, որի արդյունքում բաժանորդը անմիջապես կստանա առաջիկա 7 օրերի ընթացքում մինչև 5000 րոպե ցանցի ներսում անվերջ խոսելու հնարավորություն:
«Սա ամբողջապես նոր և թարմ առաջարկ է Հայաստանի հեռահաղորդակցության շուկայում։ Վստահ ենք, որ մեր բաժանորդներից շատերը կօգտվեն այս ամառային առաջարկից` իրենց հանգիստն ավելի հարմարավետ դարձնելու համար», ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
«Մենք ցանկանում ենք, որ մեր բաժանորդներն առավելագույնս օգտվեն ամառային հանգստից և չմտածեն րոպեների կամ ծախսերի մասին: Ինչպես մենք ենք ասում. «անվերջ խոսելը փոխվում է Orange-ի հետ», ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

22 Июль 2011 - 09:38 AMT
Компания Orange Armenia до 31 августа дает абонентам тарифных планов “Orange поговорим”, “Мои друзья”, “Мои номера” и “Мое время” возможность бесконечного разговора.
Чтобы воспользоваться данным предложением, абоненты вышеупомянутых тарифных планов должны набрать на мобильном телефоне команду *129#. Затем со счета абонента будет снято 500 драмов, в результате он получит 5000 минут бесплатного разговора в сети первые 7 дней.
“Это полностью новое предложение на рынке телекоммуникаций Армении. Я уверен, что многие абоненты заинтересуются нашим летним предложением для более комфортного отдыха”,- сказал директор по маркетингу компании Orange Арам Мкртчян.
“Мы хотим, чтобы наши клиенты максимально воспользовались летним отдыхом и не задумывались об истраченных минутах. Как мы говорим: “Бесконечный разговор меняется с Orange”, – сказал генеральный директор компании Orange Бруно Дютуа.