Այսօր ՊրոԿրեդիտ Բանկը նշում է իր նոր «Կոմիտաս» մասնաճյուղի բացումը Կոմիտաս 39 հասցեում, որը ՀՀ ԿԲ կողմից պաշտոնապես գրանցվել է 2011-ի հունիսի 21-ին։
Այն Հայաստանում ՊրոԿրեդիտ Բանկի թվով 10-րդ մասնաճյուղն է, իսկ Երևանում 7-րդը: Նորաբաց մասնաճյուղը մատուցելու է բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ կենտրոնանալով ՓՄՁ ֆինանսավորման մի շարք լուծումների և ֆիզիկական անձանց խնայողական զանազան ծրագրերի տրամադրման ուղղությամբ: Մասնաճյուղի գործունեության առաջին ամսվա ընթացքում բոլոր հաճախորդներին սպասվում է հաճելի անակնկալ՝ հաշիվների անվճար բացման տեսքով
«Կոմիտաս» մասնաճյուղի բացումը ևս մեկ անգամ շեշտադրում է բանկի որդեգրած քաղաքականությունը՝ լինել «միակ բանկը» փոքր և միջին ձեռնարկությունների սպասարկման և հարևանությամբ ապրող ու աշխատող մարդկանց համար»,- ասվում է բանկի մամլո հաղորդագրությունում

22 Июль 2011 - 11:09 AMT
ЗАО «ПроКредит Банк» открыл новый филиал «Комитас» по адресу проспект Комитаса 39. Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, новый филиал «Комитас» стал 10-м филиалом банка и 7-м в Ереване.
«Открытие филиала «Комитас» в очередной раз подчеркивает политику банка – быть единственным для малого и среднего бизнеса и людей, проживающих в округе», – отмечается в сообщении.
Новый филиал будет предоставлять полный пакет банковских услуг, акцентируя при этом внимание на финансировании малого и среднего бизнеса и сберегательные программы для физических лиц. В течение первого месяца деятельности филиала клиентские счета будут открываться бесплатно.