4 Օգոստոս 2011 - 13:17 AMT
Օգոստոսի 4-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,7 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 367.50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 367.50 դրամ:
Օգոստոսի 4-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365.70 դրամ` օգոստոսի 3-ի համեմատ ավելանալով 1.64 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 521.56 դրամ` ավելանալով 1.11 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.12 դրամ` ավելանալով 0.02 կետով: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

4 Август 2011 - 13:17 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 4-ого августа было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,700 млн по курсу 367,50 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 367,50 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 4 августа составил 365,70 драма, увеличившись по сравнению с предыдущим днем на 1,64 пункта. В то же время курс 1 евро составил 521,56 драма, увеличившись на 1.11 пункта, а курс 1 российского рубля составил 13,12 драма, увеличившись на 0.02 п.п. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.