17 Օգոստոս 2011 - 13:54 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունից տեղեկացնում են «Hi-Line+նեթբուկ» ակցիայի մեկնարկի մասին: Ակցիայի շրջանակում Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում «Մեգա 2048» կամ «Մեգա 3072» սակագնային փաթեթներից մեկին միանալու և 24 ամիսների ընթացքում պայմանագիրը չխզելու դեպքում բաժանորդին տրամադրվում է նեթբուկ` օգտագործման համար:
Նոր առաջարկից կարող են օգտվել Hi-Line ծառայության ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդները: Նոր բաժանորդներին մոդեմը և միացումը տրամադրվում է անվճար:
«Հաշվի առնելով այն, որ սկսվում է նոր ուսումնական տարին, մենք այս քայլով ժամանակակից համակարգչային տեխնոլոգիանները հասանելի ենք դարձնում բոլորին` նպաստելով հերթական անգամ ինտերնետի տարածմանը Հայաստանում», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Hi-Line+նեթբուկ» ակցիայի շրջանակում Hi-Line ծառայության մատուցման պայմանագիրը կնքելուց հետո առաջին 12 ամիսների ընթացքում այն խզելու դեպքում բաժանորդը պարտավորվում է վերադարձնել նեթբուքը և վճարել պայմանագիրը կնքելու պահին նեթբուքի իրացման գնի 50%-ը, իսկ 2-րդ տարվա ընթացքում խզելու դեպքում՝ 25%-ը:
Պայմանագիրը խզելուց հետո նեթբուքը չվերադարձնելու դեպքում բաժանորդը պարտավորվում է վճարել պայմանագիրը կնքելու պահին նեթբուքի իրացման գնի ամբողջ գումարը:

«АрменТел» объявляет о старте акции «Hi-Line + нетбук». В рамках акции при подключении к тарифным планам «Мега 2048» и «Мега 3072» услуги Hi-Line с условием нерасторжения контракта в течение 24 месяцев, абоненту будет предоставлен в пользование нетбук.
Новым предложением могут воспользоваться как новые, так и действующие абоненты услуги Hi-Line. Новым абонентам модем и подключение предоставляются бесплатно.
«Принимая во внимание приближение нового учебного года, «АрменТел» открывает всем желающим доступ к современным компьютерным технологиям и в очередной раз содействует распространению Интернет-услуг в Армении», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
При расторжении договора в течение первого года после заключения контракта абонент обязуется возвратить нетбук и выплатить 50% его стоимости. При расторжении договора в течение второго года предоставления услуги абонент обязуется вернуть нетбук, выплатив 25% его стоимости.
В случае отказа возвратить нетбук при расторжении договора, абонент обязан выплатить стоимость нетбука полностью. При подключении в рамках акции «Hi-Line + нетбук» не действует предложение «Первый месяц бесплатно».