25 Օգոստոս 2011 - 07:32 AMT
«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունից հայտնում են կորպորատիվ բաժանորդների համար նոր «Ընդհանուր փակ խումբ» ծառայության մեկնարկի մասին:
Նոր առաջարկը և´կանխավճարային և´հետվճարային համակարգի բաժանորդներին թույլ է տալիս միանալ կորպորատիվ սակագնային փաթեթին` միավորելով նրանց մեկ ընդհանուր փակ խմբի մեջ: Բաժանորդները կարող են միմյանց հետ խոսել հատուկ սակագնով, այդ ամենի հետ մեկտեղ ընտրելով իրենց համար առավել հարմարավետ հաշվարկային համակարգը:
Ծառայությունը հասնելի է նաև ֆիզիկական անձանց «Իմ կազմակերպություն» ծրագրի մասնակիցներին: Այն չի պարտավորեցնում իրավաբանական անձին կրելու ֆինանսական պատասխանատվություն` վճարել աշխատակիցների, նրանց ընկերների և բարեկամների հաշիվները, ովքեր ծառայության միջոցով միացել են կորպորատիվ սակագնային փաթեթին:
«Ծառայությունների պարզ և հասանելի կառավարումը «ԱրմենՏել»-ի առաջնային նպատակներից մեկն է: Նոր առաջարկը կոչված է էլ ավելի պարզեցնելու ընկերության սակագնային փաթեթներին միանալու գործընթացը մեր կորպորատիվ բաժանորդների աշխատակիցների համար: Այն թույլ կտա խուսափել ավելորդ բյուրոկրատիայից և խնայել ժամանակը», – նշել է «ԱրմենՏել» գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Ընդհանուր փակ խումբ» ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է միանալ այն սակագնային փաթեթին, որի համար փակ խմբի ներսում գործում է տարիֆիկացում: Ծառայության տարիֆիկացումն իրականացվում է բաժանորդի սակագնային փաթեթում գործող սակագների համաձայն:

25 Август 2011 - 07:32 AMT
Компания “АрменТел” объявляет о запуске новой услуги для корпоративных клиентов – “Единая закрытая группа”. Новое предложение позволяет подключать к корпоративному тарифному плану номера как предоплатной, так и постоплатной системы расчетов, объединив их в одной закрытой группе. Таким образом, абоненты могут общаться между собой по льготной цене, выбирая при этом наиболее удобную для себя систему оплаты.
Услуга также доступна и физическим лицам – участникам программы “Моя Компания”, которая не обязывает юридических лиц нести финансовую ответственность по оплате счетов сотрудников, их родственников и друзей, подключенных к корпоративному тарифу посредством услуги.
“Доступность и простота управления услугами – приоритет компании “АрменТел”. Новое предложение призвано сделать процесс присоединения сотрудников наших корпоративных клиентов к тарифным планам компаний более легким, избежать бюрократии и сэкономить время. Внедрение услуги “Единая закрытая группа” позволит нашим бизнес-партнерам сделать оптимальными расходы на телефонную связь”, – сказал генеральный директор “АрменТел” Игорь Климко.
Чтобы воспользоваться услугой “Единая закрытая группа”, необходимо подключиться к одному из тарифных планов, для которых действует тарификация внутри закрытой группы. Тарификация услуг производится, согласно действующим ценам в тарифном плане абонента.