30 Օգոստոս 2011 - 12:36 AMT
Հայաստանի Հանրապետության անկախության 20-ամյակի կապակցությամբ Արդշինինվեստբանկը սեպտեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 31-ը առաջարկում է նոր ժամկետային ավանդ` «Անկախություն»: Ինչպես հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը, ավանդն ընդունվում է Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում` ՀՀ դրամով տարեկան մինչև 13%, ԱՄՆ դոլարով` մինչև 9% և ռուսական ռուբլով 7% տարեկան տոկոսադրույքներով: Տոկոսագումարները, ըստ հաճախորդի ցանկության, Բանկի կողմից կվճարվեն ինչպես ամենամսյա կամ եռամսյա պարբերականությամբ, այնպես էլ ժամկետի վերջում:
«Արդշինինվեստբանկը, հավատարիմ մնալով գործունեության իր սկզբունքներին, կրկին բոլորին առաջարկում է շահավետ ակցիա, որն այս անգամ նվիրված է Հայաստանի Հանրապետության անկախության 20-ամյակին: Ներդնելով այս ավանդատեսակը` մենք հնարավորություն ենք տալիս մեր ազգաբնակչությանը կատարել հուսալի ներդրում Արդշինինվեստբանկում և ստանալ բարձր տոկոսադրույքներ: Կարծում եմ, որ Արդշինինվեստբանկի այս առաջարկն ըստ արժանվույն կգնահատվի մեր բոլոր ավանդատուների կողմից»,- ասել է Արդշինինվեստբանկի Վարչության նախագահի պաշտոնակատար Կարապետ Գևորգյանը:

30 Август 2011 - 12:36 AMT
С 1 сентября по 31 декабря текущего года «Ардшининвестбанк» предлагает новый депозит «Независимость», приуроченной к 20-летию независимости Армении.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, вклад принимается во всех филиалах «Ардшининвестбанка» в драмах до 13% годовых, долларах США до 9% и российских рублях до 7% годовых. Процентные выплаты могут осуществляться банком с ежемесячной либо ежеквартальной периодичностью, а также в конце срока действия договора.
«Оставаясь верным своим принципам, Ардшининвестбанк на этот раз предлагает выгодную акцию, приуроченную ко дню независимости. Воспользовавшись этим депозитом, наше население получит возможность сделать надежный вклад в банке», – сказал исполняющий обязанности председателя правления «Ардшининвестбанка» Карапет Геворкян.