26 Սեպտեմբեր 2011 - 08:05 AMT
«Յուքոմ» ընկերությունն այսօր հայտնեց նոր համարային շարքի ձեռքբերման մասին։ Այժմ բացի՝ 060 44 համարներից բաժանորդները կարող են ձեռք բերել 060-50, -51, -52, -53, -54 թվերով սկսվող հեռախոսահամարներ։ Այս լուրը հայտնեցին ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը և կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը մամլո ասուլիսի ժամանակ։
««Յուքոմ»-ն ունի 10 000 համարային շարք։ Մեր բաժանորդների 70%-ն ամեն օր զանգեր է կատարում», – ասաց Հայկ Եսայանը։
Նրա խոսքով մինչև հոկտեմբերի երկրորդ կեսը «Յուքոմը» հասանելի կլինի նաև մայրաքաղաքի Շենգավիթ համայնքում, հաջորդը կլինի Աջափնյակ համայնքը։ Այժմ ընկերությունը ծածկում է մայրաքաղաքի 50%-ը։
Բացի այս լուրերից ընկերության տնօրենը և կոմերցիոն տնօրենը հայտնեցին, որ այսօր կբացվի «Յուքոմ»-ի թվով 9-րդ մասնաճյուղը Հյուսիսային պողոտայում։

26 Сентябрь 2011 - 08:05 AMT
26 сентября компания “Ucom” заявила о приобретении новой сети номеров. Отныне, помимо номеров 060 44, абоненты смогут приобрести телефонные номера, начинающиеся с чисел 060-50, -51, -52, -53, -54. Об этой новости заявили директор компании “Ucom” Айк Есаян и коммерческий директор Арам Барсегян во время пресс-конференции.
“Ucom” имеет 10 000 номерных сетей. 70% наших абонентов ежедневно совершают звонки”, – сказал Айк Есаян. По его словам, до второй половины октября “Ucom” будет доступен и в административном округе Шенгавит, а следующим будет округ Ачапняк. В настоящее время зона действия компании покрывает 50% территории столицы. Кроме этого директор “Ucom” и коммерческий директор компании заявили, что 26 сентября откроется 9-ый филиал “Ucom” на Северном проспекте.