4 Հոկտեմբեր 2011 - 09:12 AMT
«Բումերանգ Սոֆթուեր» ընկերությունը նախագծել է լուսանկարների վերբեռնման բջջային ծրագիր՝ MobiToWeb-ը։ MobiToWeb-ը համատեղելի է iOS, Android, Windows Mobil,e Symbian s60 և s40 օպերացիոն համակարգերի համար։
Յուրաքանչյուր օգտագործող, ունենալով ծրագիրն իր հեռախոսում, լուսանկարելուց անմիջապես հետո կարող է վերբեռնել լուսանկարները կամ տեսանյութերը սոցիալական կայքեր՝ Facebook, Odnoklassniki և Vkontakte։ Լուսանկարները միանգամից վերբեռնելով համացանց՝ օգտագործողները թեթևացնում են իրենց հեռախոսի հիշողության ծավալը։ Ծրագիրն անվճար է ներբեռնման համար։ Այն հնարավոր է ներբեռնել MobiToWeb-ի կայքից։

4 Октябрь 2011 - 09:12 AMT
Армянские проектировщики создали новую программу MobiToWeb для загрузки фотографий с мобильного телефона в Интернет
Компания “Boomerang Software” спроектировала новую программу MobiToWeb для загрузки фотографий с мобильного телефона в Интернет.
MobiToWeb совместима с операционными системами iOS, Android, Windows Mobil,e Symbian s60 и s40. Каждый пользователь, имея данную программу в телефоне, сразу после съемки может загрузить фотографию или видеоматериал в социальные сети Facebook, Odnoklassniki и Vkontakte. С помощью загрузки фотографий в Интернет освобождается память мобильного телефона.