4 Հոկտեմբեր 2011 - 11:35 AMT
Հոկտեմբերի 4-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1.050 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 376 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 376 դրամ:
Հոկտեմբերի 4-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 375.17 դրամ` հոկտեմբերի 3-ի համեմատ ավելանալով 0.84 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 494.70 դրամ` նվազելով 4.43 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.07 կետով` կազմելով 11.45 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

4 Октябрь 2011 - 11:35 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 4 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,050 млн по среднему курсу 376 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 376 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 4 октября составил 375,17 драма, увеличившись по сравнению с 3 октября на 0.84 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 494,70 драма, сократившись на 4.43 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.07 – до 11,45 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.