7 Հոկտեմբեր 2011 - 11:23 AMT
Հոկտեմբերի 7-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1.2 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 376.5 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 376.5 դրամ:
Հոկտեմբերի 7-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 375.10 դրամ` հոկտեմբերի 6-ի համեմատ նվազելով 0.21 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 503.61 դրամ` ավելանալով 2.19 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 11.64 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

7 Октябрь 2011 - 11:23 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 7 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,2 млн. по среднему курсу 376,5 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 376,5 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 7 октября составил 375,10 драма, сократившись по сравнению с 6 октября на 0.21 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 503,61 драма, увеличившись на 2.19 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.07 – до 11,64 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.