«Կոնվերս բանկ» ՓԲԸ-ն հոկտեմբերի 10-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը կազմակերպում է նոր տեսակի «ԵՐԵՎԱՆ» ժամկետային ավանդի ընդունման ակցիա` նվիրված Էրեբունի-Երևանին:
Ավանդներն ընդունվում են ՀՀ դրամով՝ 12 ամիս ժամկետով և 12 տոկոս տոկոսադրույքով, տոկոսների վճարումը` ամեն ամիս, նվազագույն գումարը` 200 000 հազար ՀՀ դրամ:
«Երևան» նոր տեսակի ժամկետային ավանդ ներդնող ավանդատուների միջև կանցկացվի խաղարկություն, որի արդյունքում ավանդատուներից հինգ հաջողակները կշահեն 5 գրամանոց 999,9 հարգի ոսկու ձուլակտորներ:
Ակցիայի ընթացքում ավանդատուներին, առանց տարեկան սպասարկման վճարի գանձման, կտրամադրվեն VISA CLASSIC, MASTERCARD STANDART և WOMAN`S CARD /Հայաստանում նախադեպը չունեցող քարտ է` ուղղված միայն կանանց/: Իսկ, մեկ մլն. դրամ և ավելի ավանդ ներդնող ավանդատուներին կտրամադրվի VISA COLD, MASTERCARD GOLD` քարտային հաշվի սպասարկման վճարի 50 տոկոս զեղչով:
«Կոնվերս բանկը» պարբերաբար նմանատիպ ակցիաներ իրականացրել է, որոնց արդյունքում գլխավոր մրցանակի արժանացած հաճախորդները շահել են ուղևորություն դեպի Դիսնեյ Լենդ, Թուրին, Եգիպտոս, Դուբայ, Պրահա:
«Կոնվերս բանկում» ներկայումս գործում են «Շանս», «Պրոգրես»,«Օրական», «Թոշակ» և «Բարեկեցիկ ապագա», ավելացման իրավունքով` «Կարաս», երեխաների անունով` կուտակային «Մանուկ» ավանդատեսակները, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:

ЗАО «Конверс Банк» объявляет о проведении новой депозитной акции “Ереван”, в рамках которого с 10 октября до 31 декабря банк будет привлекать денежные депозиты со сроком в 12 месяцев и процентной ставкой 12%. Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, проценты будут выплачиваться каждый месяц, минимальная сумма депозита составит 200 тыс. драмов.
Акция приурочена к празднованию 2793 годовщины Эребуни-Ереван. Между вкладчиками нового депозита будет организован розыгрыш, в результате которого 5 удачников выиграют 5-граммовые золотые слитки 999,9-й пробы.
В рамках акции без взимания годовой платы за обслуживание будут предоставлены карты VISA CLASSIC, MASTERCARD STANDART и WOMAN`S CARD, а вкладчикам, вкладывающим 1 млн драмов и более, будут предоставлены карты VISA GOLD, MASTERCARD GOLD с 50-процентной скидкой на плату за обслуживание.