19 Հոկտեմբեր 2011 - 11:11 AMT
ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ Արմենիա ֆոնդային բորսայում հոկտեմբերի 19-ին կատարվել է 9,2 մլն դոլարի առք և վաճառք 1 դոլարի դիմաց 378,49 դրամ փոխարժեքով։ Փակման գինը կազմել է 378,50 դրամ։
Միաժամանակ, հոկտեմբերի 19-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 377,45 դրամ՝ հոկտեմբերի 18-ի համեմատ ավելանալով 1,26 կետով։ Միևնույն ժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 521,79 դրամ՝ ավելանալով 7,35 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0,14 կետով՝ կազմելով 12,19 դրամ։ Այդ մասին հաղորդում է Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը։

19 Октябрь 2011 - 11:11 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 19 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $9,2 млн. по среднему курсу 378,49 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 378,50 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 19 октября составил 377,45 драма, увеличившись по сравнению с 18 октября на 1.26 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 521,79 драма, увеличившись на 7.35 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.14 – до 12,19 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.