«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը տեղեկացնում է Hi-Line ծառայության «Մեգա Best» 512կբ/վ թողունակությամբ նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթի ներդրման մասին: «Մեգա Best» նոր փաթեթի ամսավճարը կազմում է 3000 դրամ:
Ֆիզիկական և իրավաբանական անձինք, կնքելով համապատասխան պայմանագիր, կստանան անվճար ADSL-մոդեմ և ծառայությունից առաջին ամիսն անվճար օգտվելու հնարավորություն:
Այժմ Հայաստանի բնակիչները կարող են միանալ կայուն, որակյալ և ամենակարևորը մատչելի Beeline ինտերնետին առանց որևէ ծախսի: Վստահ եմ, որ մեր հաճախորդները կգնահատեն կայուն արագությամբ և մատչելի գնով Ինտերնետում աշխատելու հարմարավետությունը»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Մեգա Best» անսահմանափակ սակագնային փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր, այնպես էլ հին բաժանորդները, եթե վերջիններիս մոտ չի ավարտվել գործող պայմանագրով նախատեսված պայմանագիրը չխզելու ժամկետը: Պայմանագրի գործողության ողջ ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել իր պայմանագիրը և անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող «Մեգա» սակագնային փաթեթ: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 18 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա Best» սակագնային փաթեթի և Hi-Line 512 սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

20 Октябрь 2011 - 05:57 AMT
Прес служба «АрменТел» объявляет о запуске нового безлимитного тарифного плана услуги Hi-Line – «Мега Best» с пропускной способностью канала 512 Кбит/с и ежемесячной платой 3 тыс. драм. Физическим и юридическим лицам, при заключении соответствующего контракта, ADSL модем предоставляется бесплатно и не взимается плата за первый месяц пользования услугой.
«Жители Армении могут подключиться к стабильному, качественному и доступному интернету Beeline без каких-либо дополнительных расходов. Уверен, что наши клиенты оценят удобство работы в Интернете со стабильной скоростью и по доступной цене», – отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Подключиться к новому тарифному плану «Мега Best» могут как новые, так и существующие абоненты услуги Hi-Line, у которых закончился период нерасторжения, предусмотренный действующим контрактом. Абоненты, подключившиеся к тарифному плану «Мега Best», могут совершать переходы только на ТП «Мега», предусматривающие более высокую скорость. В случае отказа от услуги Hi-Line «Мега Best» в течение 18 месяцев после заключения контракта клиент оплачивает стоимость модема, а также разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line 512 и ТП «Мега Best».