21 Հոկտեմբեր 2011 - 11:14 AMT
Հոկտեմբերի 21-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2.050 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 378 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 378 դրամ:
Հոկտեմբերի 21-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 377.98 դրամ` հոկտեմբերի 20-ի համեմատ ավելանալով 0.07 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 519.76 դրամ` ավելանալով 1.04 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.03 կետով` կազմելով 12.06 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

21 Октябрь 2011 - 11:14 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 21 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,050 млн. по среднему курсу 378 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 378 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 21 октября составил 377,98 драма, увеличившись по сравнению с 20 октября на 0.07 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 519,76 драма, увеличившись на 1.04 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.03 – до 12,06 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.