«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարում է «Մեգա աշուն» ակցիայի երկարացման մասին: Մինչև 2011թ-ի նոյեմբերի 13-ը Հայաստանի բոլոր մարզերի, այդ թվում Երևանի բնակիչները, միանալով Hi-Line «Մեգա» անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին, կստանան հնարավորություն առաջին երեք ամիսներն օգտվել ծառայությունից անվճար:
Ակցիայի շրջանակներում Hi-Line «Մեգա աշուն» ծառայությանը միանալու պայմանգիր կնքելուց բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը: Hi-Line «Մեգա 1024», «Մեգա 2048», «Մեգա 3072» սակագնային փաթեթների ամսավճարը 4-րդ ամսից սկսած կազմում է համապատասխանաբար 6000 դրամ, 8000 դրամ և 12000 դրամ:
«Ենթակառուցվածքի արդիականացումը և գերժամանակակից տեխնոլոգիաների ներդրումը թույլ են տալիս ընկերությանը հաճախ ուրախացնել մեր բաժանորդներին նոր առաջարկներով, հարմար գներով և ակցիաներով: Միասնական օպերատորի կողմից առաջարկված ծառայությունների պահանջը շարունակաբար աճում է և մենք, հերթական անգամ ընդառաջ գնալով մեր հաճախորդների ցանկությանը, երկարացնում ենք այս ակցիայի ժամկետը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն: Ակցիայի գործողության ողջ ընթացքում Hi-Line պայմանագրի վերակնքման պարագայում «Մեգա աշուն» ակցիայի պայմանները չեն գործում: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա աշուն» սակագնային փաթեթի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

1 Ноябрь 2011 - 12:57 AMT
Компания «АрменТел» объявляет о продлении акции Hi-Line – «Мега Осень». До 13 ноября 2011 года включительно жители Еревана и регионов могут подключиться к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line «Мега» и первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно.
При подписании договора на оказание услуги в рамках акции Hi-Line – «Мега Осень» модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Ежемесячная абонентская плата ТП Hi-Line «Мега 1024», «Мега 2048» и «Мега 3072», начиная с 4 месяца, составит 6000, 8000 и 12000 драмов, соответственно.
«Значительная модернизация инфраструктуры, инвестиции и внедрение самого современного технологического оборудования позволяют компании периодически радовать наших клиентов выгодными ценами, новыми предложениями и акциями. Спрос на услуги универсального оператора Армении продолжает расти, и мы, в очередной раз идем навстречу пожеланиям клиентов, продлевая сроки выгодной акции», – отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Игорь Климко.
Условия акции «Мега Осень» не распространяются на случаи перезаключения договора в течение всего периода действия акции. В случае отказа от услуги в течение 12 месяцев с момента заключения договора абонент оплачивает разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line и ТП «Мега Осень» аналогичных скоростей за период пользования и стоимость модема.