Նոյեմբերի 4-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,26 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 380.77 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 381 դրամ:
Նոյեմբերի 4-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 379.35 դրամ` նոյեմբերի 3-ի համեմատ ավելանալով 0.37 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 525.40 դրամ` ավելանալով 3.01 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.12 կետով` կազմելով 12.47 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 4 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,26 млн. по среднему курсу 380 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 381 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 4 ноября составил 379,35 драма, увеличившись по сравнению со 3 ноября на 0.37 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 525,40 драма, увеличившись на 3.01 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.12 – до 12,47 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.