«ԱրմենՏել»-ի մամլո ծառայությունից հայտնում են, որ ընկերությունը նվազեցրել է Beeline բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար «SMS-փաթեթ» ծառայության գները։
Ծառայությունը հաճախորդներին հնարավորություն է տալիս կառավարել ծախսերը, ձեռք բերելով 50, 100 կամ 300 ներցանցային SMS փաթեթներ: Կախված ընտրված փաթեթից, նոր առաջարկում գները նվազեցված են մինչև 25%: Օրինակ՝ միացնելով «SMS-փաթեթ 50» ծառայությունը, հաճախորդը կստանա 50 SMS 450 դրամով, «SMS-փաթեթ 100»` 100 SMS 750 դրամով և «SMS-փաթեթ 300»` 300 SMS 1500 դրամով:
«Մենք շարունակում ենք առաջարկել հաճախորդներին զանազան հնարավորություններ կապի վրա ծախսվող գումարն օպտիմալացնելու համար: Նոր, ավելի գրավիչ սակագներով «SMS-փաթեթ» ծառայությունը թույլ կտա բաժանորդներին խնայել գումար, չնվազեցնալով շփումը», – նշել է «ԱրմենՏել» գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«SMS-փաթեթ» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 0674N հատուկ համարին, որտեղ «N»-ը ձեռք բերվող հաղորդագրությունների քանակն է (50,100 կամ 300): Փաթեթի գործողության ժամկետը 30 օր է, սկսած ակտիվացման օրվանից: Ձեռք բերված SMS-ների կամ ծառայության գործողության ժամկետի սպառման դեպքում հաղորդագրությունների սակագինը հաշվարկվում է ըստ բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Փաթեթի գործողության ժամկետը կարելի է երկարացնել` միացնելով լրացուցիչ փաթեթ, այս դեպքում չօգտագործված հաղորդագրությունները տեղափոխվում են նոր փաթեթ:

Компания “АрменТел” объявляет о снижении цен на услугу “SMS-пакет” для абонентов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline. Услуга позволяет клиентам оптимизировать расходы, приобретая пакеты по 50, 100 или 300 внутрисетевых SMS. В новом предложении, в зависимости от выбранного пакета, цены снижены до 25 процентов. Так, подключив “SMS-пакет 50”, клиент получит 50 SMS за 450 драм, “SMS-пакет 100” – 100 SMS за 750 драм и “SMS-пакет 300” – 300 SMS за 1500 драм.
“Мы продолжаем предлагать клиентам различные возможности для оптимизации расходов на связь. Услуга “SMS-пакет” с новыми, еще более привлекательными ценами позволит абонентам экономить средства, не сокращая общения”, – отметил генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Подключить услугу “SMS-пакет” можно, позвонив на специальный номер 0674N, где “N” приобретаемое количество SMS (50, 100 или 300). Срок действия пакетов – 30 дней с момента подключения.
После использования приобретенного количества SMS или окончания срока действия SMS-пакета сообщения будут тарифицироваться согласно тарифному плану абонента. Продлить срок действия SMS-баланса можно, подключив дополнительный пакет, при этом неизрасходованные сообщения добавятся в новый пакет.