18 Նոյեմբեր 2011 - 14:08 AMT
Յունիբանկ ՓԲԸ-ն հաճախորդներին ընձեռում է առանց բանկ այցելելու UNISTREAM դրամական փոխանցումներ ստանալու հնարավորություն: Նոր ծառայության շնորհիվ դրամական միջոցները կարելի է փոխանցել UNISTREAM, U-Stream + կամ այլ VISA և ArCa քարտերի հաշվին հեռախոսազանգի միջոցով:
«Ստեղծման օրվանից ի վեր UNISTREAM համակարգի գործունեությունն ուղղված է հաճախորդների պահանջմունքների առավել բավարարմանը: Նոր ծառայությունը լրացուցիչ արտոնություն է մեր հաճախորդների համար և ուղղված է սպասարկման որակի և հարմարավետության բարձրացմանը», – ասում է UNISTREAM դրամական փոխանցումների համակարգի սպասարկման և վերահսկման դեպարտամենտի տնօրեն Նատալյա Տեր-Գևորգյանը:
UNISTREAM քարտը կարելի է անվճար ստանալ Յունիբանկի 37 մասնաճյուղերից ցանկացած մեկում: Քարտի օգտագործումը ենթադրում է PIN-կոդի պարտադիր մուտքագրում, ինչն ապահովում է անվտանգության բարձր մակարդակ:
Այսօր UNISTREAM-ը դրամական փոխանցումների ամենապահանջված և առաջատար համակարգն է Հայաստանում` ինչպես ծավալով, այնպես էլ քանակով: UNISTREAM դրամական փոխանցումների միջազգային համակարգի հայաստանյան շրջանառությունը 2011թ. հունվար-հոկտեմբերին կազմել է ավելի քան 542 մլն ԱՄՆ դոլար` ավելանալով նախորդ տարվա նույն ժամանակահատվածի համեմատ 16.9%-ով: Դրամական փոխանցումների քանակն աճել է 9.5%-ով` հաշվետու ժամանակահատվածում կազմելով 551 536:

18 Ноябрь 2011 - 14:08 AMT
ЗАО “Юнибанк” предоставил возможность клиентам получать денежные переводы по системе UNISTREAM, не посещая банк. Новая услуга позволяет переводить денежные средства на банковские карты UNISTREAM, U-Stream + или карты VISA и ArCa посредством телефонного звонка.
“С момента создания система UNISTREAM проявляет клиентоориентированный подход. Новая услуга – дополнительная привилегия для наших клиентов и направлена на повышение качества и удобства их обслуживания”, – отметила директор департамента по обслуживанию и контролю системы денежных переводов UNISTREAM “Юнибанка”.
Kарту UNISTREAM можно бесплатно оформить в любом из 37 филиалов “Юнибанка”. Использование карты предполагает обязательное внесение PIN-кода, что обеспечивает высокий уровень безопасности.
На сегодня UNISTREAM самая востребованная система денежных переводов в Армении и лидер рынка, как по объему, так и количеству переводов. За январь-октябрь 2011 года оборот системы UNISTREAM в Армении составил свыше 542 млн. долларов США, увеличившись по сравнению с аналогичным периодом прошлого года на 16,9%. Количество переводов по сравнению с прошлогодним показателем возросло на 9,5%, достигнув за отчетный период 551 536.