Նոյեմբերի 21-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,75 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 384.77 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 384.80 դրամ:
Միևնույն ժամանակ ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 384.32 դրամ` նոյեմբերի 18-ի համեմատ ավելանալով 0.37 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 517.10 դրամ` նվազելով 2.58 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.07 կետով` կազմելով 12.37 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

21 Ноябрь 2011 - 11:55 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 21 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,75 млн. по среднему курсу 384,77 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 384,80 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 21 ноября составил 384,32 драма, увеличившись по сравнению с 18 ноября на 0.37 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 517,10 драма, сократившись на 2.58 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.07 – до 12,37 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.