22 Նոյեմբեր 2011 - 12:47 AMT
Նոյեմբերի 22-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,9 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 384.04 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 384 դրամ:
Նոյեմբերի 22-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 384.34 դրամ` նոյեմբերի 21-ի համեմատ ավելանալով 0.02 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 519.51 դրամ` ավելանալով 2.41 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.01 կետով` կազմելով 12.38 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

22 Ноябрь 2011 - 12:47 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 22 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,9 млн. по среднему курсу 384,04 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 384 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 22 ноября составил 384,34 драма, увеличившись по сравнению с 21 ноября на 0.02 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 519,51 драма, увеличившись на 2.41 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.01 – до 12,38 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.