23 Նոյեմբեր 2011 - 12:23 AMT
Նոյեմբերի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,25 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 383 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 383 դրամ:
Նոյեմբերի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 384.03 դրամ` նոյեմբերի 22-ի համեմատ նվազելով 0.31 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 516.37 դրամ` նվազելով 3.14 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.07 կետով` կազմելով 12.31 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 23 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,25 млн. по среднему курсу 383 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 383 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 23 ноября составил 384,03 драма, сократившись по сравнению с 22 ноября на 0.31 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 516,37 драма, сократившись на 3.14 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.07 – до 12,31 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.