24 Նոյեմբեր 2011 - 12:27 AMT
Նոյեմբերի 24-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,17 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 383.67 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 383.7 դրամ:
Նոյեմբերի 24-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 383.36 դրամ` նոյեմբերի 23-ի համեմատ նվազելով 0.67 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 513.74 դրամ` նվազելով 2.63 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.09 կետով` կազմելով 12.22 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

24 Ноябрь 2011 - 12:27 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 24 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,17 млн. по среднему курсу 383,67 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 383,7 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 24 ноября составил 383,36 драма, сократившись по сравнению с 23 ноября на 0.67 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 513,74 драма, сократившись на 2.63 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.09 – до 12,22 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.