25 Նոյեմբեր 2011 - 12:26 AMT
Նոյեմբերի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,4 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 382.99 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 383 դրամ:
Նոյեմբերի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 383.42 դրամ` նոյեմբերի 24-ի համեմատ ավելանալով 0.06 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 508.76 դրամ` նվազելով 4.98 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.10 կետով` կազմելով 12.12 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Ноябрь 2011 - 12:26 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,4 млн. по среднему курсу 382,99 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 382 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 ноября составил 383,42 драма, увеличившись по сравнению с 24 ноября на 0.06 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 508,76 драма, сократившись на 4.98 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.10 – до 12,12 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.