Դեկտեմբերի 1-ից 30-ը «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն իր հաճախորդներին առաջարկում է նոր դրամային ավանդատեսակ «Christmas club»` տոկոսների ամենամսյա հաշվեգրմամբ: Ծրագրի շրջանակներում հնարավորություն է ընձեռվում հաճախորդներին ներդնել ավանդ`ավանդի սկզբնական գումարի ավելացման հնարավորությամբ: Այսպիսով` տարվա ընթացքում կուտակած գումարը կարելի է հետ ստանալ տարեվերջին`2013 թվականի ամանորյա ծախսերը հոգալու նպատակով: Ավանդի նվազագույն չափը` 20.000 ՀՀ դրամ, ժամկետը` 366 օր, տարեկան տոկոսադրույքը`10%, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ Հայաստանի ֆինանսական շուկայում գործում է 1998 թվականից: Բանկը հանդիսանում է ռուսաստանյան «Գազպրոմբանկ»-ի դուստր ձեռնարկությունը:

30 Ноябрь 2011 - 10:13 AMT
С 1 по 30 декабря ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» предлагает своим клиентам новый драмовый депозит – «Christmas club» с ежемесячным начислением процентов.
«Депозит дает возможность в любой момент в течение всего следующего года пополнять начальную сумму вклада. Таким образом, сумма, накопленная за год, может быть использована специально для новогодних трат встречи 2013 года», – говорится в сообщении пресс-службы банка. Минимальная сумма вклада – 20 000 драмов, срок вклада – 366 дней, процентная ставка – 10% годовых.
ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» функционирует на финансовом рынке Армении с 1998 года. Является дочерней структурой российского «Газпромбанка».