«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը հայտնում է «Անցկացրու ձմեռն Ինտերնետում» ակցիայի մեկնարկի մասին: Ակցիայի շրջանակում Հայաստանի բոլոր բնակիչները միանալով Hi Line «Մեգա» անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին կստանան հնարավորություն առաջին երեք ամիսն օգտվել ծառայությունից անվճար: Առաջարկն ուժի մեջ է մինչև 2011թ-ի դեկտեմբերի 31-ը:
Ակցիայի շրջանակում Hi-Line ծառայությանը միանալու պայմանգիր կնքելիս բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը: Hi Line «Մեգա 1024», «Մեգա 2048», «Մեգա 3072» սակագնային փաթեթների ամսավճարը 4-րդ ամսից սկսած կազմում է համապատասխանաբար 6000 դրամ, 8000 դրամ և 12000 դրամ:
«Միասնական օպերատորի «Անցկացրու ձմեռն Ինտերնետում» ակցիան` ևս մեկ գրավիչ հնարավորություն է Beeline բարձրորակ լարային ինտերնետին միանալու համար: Նոր առաջարկի շնորհիվ, մեր երկրի ավելի քան 60 բնակավայրերի բնակիչներն ամբողջ ձմեռ կարող են անվճար օգտվել Hi Line ինտերնետ ծառայությունից», – նշեց «ԱրմենՏել» -ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն: «Անցկացրու ձմեռն Ինտերնետում» ակցիայի պայմանները չեն գործում ակցիայի անցկացման ժամանակահատվածում Hi Line պայմանագիրը վերակնքելու դեպքում:

Компания “АрменТел” объявляет о старте акции “Проведи зиму в Интернете”. В рамках акции жители Еревана и регионов могут подключиться к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line “Мега” и первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно. Предложение действует до 31 декабря 2011 года.
При подписании договора на оказание услуги Hi Line в рамках акции “Проведи зиму в Интернете” модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Ежемесячная абонентская плата ТП Hi Line “Мега 1024”, “Мега 2048” и “Мега 3072”, начиная с 4 месяца, составит 6000, 8000 и 12000 драмов, соответственно.
“Акция “Проведи зиму в Интернете” от универсального оператора связи – еще одна привлекательная возможность стать абонентом высококачественного проводного Интернета Beeline. Благодаря новому предложению жители более чем 60-ти населенных пунктов нашей страны смогут пользоваться Интернетом Hi Line бесплатно в течение всей зимы”, – отметил Генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Условия акции “Проведи зиму в Интернете” не распространяются на случаи перезаключения договора в течение всего периода действия акции.