5 Դեկտեմբեր 2011 - 12:32 AMT
«ԱրմենՏել»-ը հայտարարում է նոր «Զրո» կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Լիցքավորելով հաշիվը 3000 դրամով հաճախորդը կստանա 700 ներցանցային րոպե և 150 SMS 0 դրամ սակագնով հաջորդող 30 օրվա ընթացքում օգտագործելու համար, տեղեկացնում են ընկերության մամլո ծառայությունից:
«Մենք հետևողականորեն աշխատում ենք այն ուղղությամբ, որ միասնական օպերատորի սակագնային փաթեթների տեսականիում հաճախորդը մշտապես կարողանան ընտրել հենց այն փաթեթը, որն առավելապես համապատասխանում է նրա պահանջներին», – նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Զրո» կանխավճարային սակագնային փաթեթում 700 անվճար րոպե օգտագործելուց հետո Beeline բջջային ցանցում ելքային զանգի 1 րոպեի արժեքը կազմում է 29,99 դրամ: Դեպի ԼՂՀ և ՀՀ բջջային և քաղաքային ցանցեր մեկ րոպեի արժեքը`29,99 դրամ: Անվճար կարճ հաղորդագրություններն օգտագործելուց հետո Beeline ցանցում ուղարկած մեկ հաղորդագրության արժեքն է 9 դրամ:
«Զրո» ՍՓ բաժանորդներին հասանելի է «Beeline Բոնուս» ծրագիրը: Անցումը նշված սակագնային փաթեթին բաց է: Անցնելու համար անհրաժեշտ է զանգահարել 067408046 հեռախոսահամարին: Անցման գումարը կազմում է 300 դրամ, հեռախոսահամարը պահպանման օրական բաժանորդավճարը կազմում է 29,99 դրամ:

Компания “АрменТел” объявляет о запуске предоплатного тарифного плана “Ноль”. При пополнении баланса на 3000 драмов абонент получает 700 внутрисетевых минут и 150 внутрисетевых SMS по тарифу 0 драмов для использования в последующие 30 дней.
“Новый тарифный план Beeline с возможностью бесплатных звонков и сообщений предоставит нашим клиентам дополнительный выбор и позволит общаться, не думая о минутах. Мы последовательно работаем над тем, чтобы в линейке тарифных планов единого оператора клиент всегда мог подобрать именно тот, который максимально соответствует его требованиям”, – отметил Генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
В ТП “Ноль” после использования 700 бесплатных минут стоимость исходящего звонка на мобильную сеть Beeline – 29,99 драм/мин. Стоимость минуты звонка на фиксированные и мобильные сети Армении и НКР составляет 29,99 драма. После использования бесплатных SMS, стоимость отправленного сообщения в сети Beeline составляет 9 драмов.
Абонентам ТП “Ноль” доступна программа “Beeline Бонус”. Переход на данный тарифный план открыт. Для перехода необходимо позвонить на номер 067408046. Стоимость перехода составляет 300 драмов, абонентская плата за сохранение номера – 29,99 драма в сутки.