«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունից հայտնում են «Ազատ Շփում 2000» կանխավճարային նոր սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Նշված սակագնային փաթեթի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս լիցքավորելով հաշիվը 4500 դրամով կստանան 2000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline բջջային ցանցում 0 դրամ/րոպե սակագնով: Լիցքավորված գումարը կարող է ծախսվել, բաժանորդի ցանկությամբ` բջջային կապի բոլոր ծառայությունների դիմաց:
«Ժամանակին բջջային կապի հայաստանյան շուկային մենք առաջինը ներկայացրեցինք անվճար րոպեների փաթեթ, իսկ այսօր բարելավում ենք այն և հերթական անգամ նվիրում մեր բաժանորդներին հարազատների և մտերիմների հետ շփվելու ավելի շատ ժամանակ», – նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նոր սակագնային փաթեթի արժեքն է 500 դրամ: Անցումը դեպի «Ազատ Շփում 2000» ՍՓ բաց է: «Ազատ Շփում» սակագնային փաթեթից անցումն անվճար է, իսկ այլ սակագնային փաթեթներից` 300 դրամ: Առանց օրավարձի «Ազատ Շփում» սակագնային փաթեթի բաժանորդները նոր ՍՓ-ին անցնելու համար պետք է զանգահարեն 067408045 համարին: Մյուսները` 067408044 համարին:
«Ազատ Շփում 2000» կանխավճարային սակագնային փաթեթին անցած բաժանորդներից գանձվում է համարը պահպանելու բաժանորդավճար` օրը 59 դրամ (բացառությամբ առանց օրավարձի «Ազատ Շփում» սակագնային փաթեթի բաժանորդների):

7 Декабрь 2011 - 08:24 AMT
Компания “АрменТел” объявляет о запуске нового предоплатного тарифного плана “Свободное общение 2000”. Абонентам тарифного плана ежемесячно предоставляется 2000 минут разговорного времени в мобильной сети Beeline по нулевому тарифу. Разговорное время предоставляется при пополнении счета на 4500 драмов. Эта сумма может быть израсходована по желанию клиента на любые услуги мобильной связи.
“Универсальный оператор Армении – компания “АрменТел” продолжает оставаться законодателем на рынке новых предложений и услуг в сфере коммуникаций. Первыми предложив армянскому рынку мобильной связи тариф с пакетом бесплатных минут, мы улучшаем его условия и, в очередной раз, дарим нашим абонентам больше времени для общения с родными и близкими”, – отметил генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко. Стоимость подключения к новому тарифному плану составляет 500 драмов. Переходы на ТП “Свободное общение 2000” открыты. Переход с предоплатного ТП “Свободное Общение” бесплатный, стоимость перехода с других тарифных планов – 300 драмов. Для абонентов тарифного плана “Свободное общение” без ежесуточной абонентской платы номер перехода на новый ТП – 067408045. Для абонентов других тарифных планов, а так же для абонентов ТП “Свободное общение” с ежесуточной абонентской платой номер перехода – 067408044. При переходе на ТП “Свободное общение 2000” с абонента взимается ежесуточная плата за сохранение номера в размере 59 драмов (кроме абонентов ТП “Свободное общение” без ежесуточной абонентской платы).