13 Դեկտեմբեր 2011 - 12:42 AMT
Դեկտեմբերի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2.71 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 382.25 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով Փակման գինը կազմել է 382.25 դրամ:
Ընդ որում, դեկտեմբերի 13-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 382.27 դրամ` դեկտեմբերի 12-ի համեմատ նվազելով 0.40 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 503.83 դրամ է` նվազելով 3.55 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեք նվազել է 0.06 կետով` կազմելով 12.08 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

13 Декабрь 2011 - 12:42 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 13 декабря было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 2,71 млн. по среднему курсу 382,25 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 382,25 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 13 декабря составил 382,27 драма, сократившись по сравнению со 12 декабря на 0.40 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 503,83 драма, сократившись на 3.55 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.06 – до 12,08 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.