15 Դեկտեմբեր 2011 - 13:33 AMT
«ԱրմենՏել»-ը հայտարարում է «Էքսկլյուզիվ լայն» շարքի կորպորատիվ սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար «Ինտերնետ-փաթեթներ» և «SMS-փաթեթներ» ծառայությունների գործարկման մասին, տեղեկացնում են ընկերության մամլո ծառայությունից։
Ծառայությունները թույլ են տալիս ուղարկել/ստանալ տվյալների ծավալի և կարճ հաղորդագրություններ՝ որոշակի քանակ ֆիքսված բաժանորդավճարի դիմաց և խնայել ավելի քան 80% ինտերնետ-տրաֆիկի և ավելի քան 50% SMS հաղորդագրությունների գծով:
Ակտիվացնելով «Ինտերնետ-փաթեթ 40» ծառայությունը` հաճախորդը կստանա 40 ՄԲ ծավալ 800 դրամով, «Ինտերնետ-փաթեթ 100»` 100 ՄԲ` 1600 դրամով, «Ինտերնետ-փաթեթ 240»` 240 ՄԲ` 3000 դրամով և «Ինտերնետ-փաթեթ 440»` 440 ՄԲ` 4000 դրամով: «SMS-փաթեթ 40», «SMS-փաթեթ 100», «SMS-փաթեթ 140» և «SMS-փաթեթ 240» ծառայությունների ակտիվացման դեպքում հաճախորդին տրամադրվում է դեպի Հայաստանի բջջային ցանցեր համապատասխան քանակի կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն, համապատասխանաբար 600, 1200, 1600 և 2200 դրամով:
«Կորպորատիվ գործընկերների հանդեպ հոգատարությունը միշտ գտնվում է Հայաստանի միասնական օպերատոր` «ԱրմենՏել» ընկերության ուշադրության կենտրոնում: Ծառայությունների փաթեթները թույլ են տալիս հաճախորդին ինքնուրույն կարգավորել սակագինը, ելնելով իր պահանջներից», – նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Բաժանորդը կարող է միաժամանակ օգտագործել և՛ «Ինտերնետ-փաթեթները», և՛ «SMS-փաթեթները»: Ծառայությունները կարելի է ակտիվացնել դիմելով Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներ կամ Կորպորատիվ հաճախորդների ծառայություն:
Ծառայությունն ակտիվացնելիս հաճախորդին տրամադրվում է փաթեթի ձեռք բերման օրվանից մինչև ամսվա վերջ ընկած ժամանակահատվածին համապատասխան ՄԲ-եր/SMS-ներ, իսկ յուրաքանչյուր հաջորդ ամսվա սկզբում ընտրած փաթեթն ակտիվանում է ավտոմատ կերպով: Չօգտագործված մեգաբայթերի ծավալի վերաբերյալ տեղեկություն ստանալու համար անհրաժեշտ է մուտքագրել 0674006 հրահանգը, իսկ չօգտագործված կարճ հաղորդագրությունների քանակի վերաբերյալ` 0674004:
Ակտիվացված ինտերնետ կամ SMS փաթեթն ապաակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է դիմել, Կորպորատիվ հաճախորդների ծառայություն կամ զանգահարել Հաճախորդների սպասարկման ծառայություն 0611 հեռախոսահամարով:

Компания “АрменТел” объявляет о запуске услуг “Интернет-пакет” и “SMS-пакет” для абонентов постоплатных корпоративных тарифных планов линейки “Эксклюзив лайн”, сообщают в пресс-службе компании. Услуги позволяют клиентам отправлять/получать определенный объем трафика и коротких сообщений за фиксированную ежемесячную плату и экономить более 80% на Интернет-трафике, и более 50% – на SMS.
Подключив услугу “Интернет-пакет 40”, клиент получит 40 МБ за 800 драмов, “Интернет-пакет 100” – 100 МБ за 1600 драмов, “Интернет-пакет 240” – 240 МБ за 3000 драмов и “Интернет-пакет 440”, клиент получит 440 МБ за 4000 драмов. При подключении услуг “SMS-пакет 40”, “SMS-пакет 100”, “SMS-пакет 140” и “SMS-пакет 240” клиент получит возможность отправлять соответствующее количество коротких сообщений на номера операторов Армении за 600, 1200, 1600 и 2200 драмов, соответственно.
“Забота о корпоративных партнерах всегда находится в центре внимания универсального оператора Армении – компании “АрменТел”. Учитывая пожелания своих клиентов, мы предлагаем им сделать деловую коммуникацию удобной и доступной, предоставляя им мобильный интернет и короткие сообщения по новым сниженным ценам. Пакеты услуг позволят пользователю самостоятельно настраивать тариф в соответствии со своими потребностями”, – отметил директор компании АрменТел” Игорь Климко.
Абонент может одновременно использовать и “Интернет-пакеты”, и “SMS-пакеты”. Подключить услуги можно, обратившись в Службу по корпоративным продажам или офисы продаж и обслуживания Beeline.
При подключении услуги клиенту предоставляется объем трафика/SMS в соответствии с периодом со дня подключения пакета до конца месяца, а в начале каждого следующего месяца выбранный пакет активируется автоматически. Для получения информации об объеме неиспользованных мегабайтов необходимо набрать 0674006, а для получения информации о количестве неиспользованных SMS – 0674004.
Для отключения активированного пакета необходимо обратиться в Службу по корпоративным продажам, офисы продаж и обслуживания Beeline или позвонить в Службу обслуживания клиентов по номеру 0611.