21 Դեկտեմբեր 2011 - 13:04 AMT
«ԱրմենՏել»-ը հայտարարում է «Ամանորյա իրարանցում» ակցիայի անցկացման մասին, որի շրջանակում յուրաքանչյուր շաբաթ Beeline բջջային ցանցի բաժանորդները, լիցքավորելով հաշվեկշիռը, կարող են շահել նեթբուք կամ սմարթֆոն:
Մինչև 2012 թ-ի հունվարի 12-ը յուրաքանչյուր շաբաթ, ակցիայում մասնակցելու համար գրանցված և հաշվեկշիռը առնվազն 1000 դրամով լիցքավորած բաժանորդները հնարավորություն են ստանում շահելու Dell Latitude 2110 երկու նեթբուքերից մեկը, կամ Beeline Blade և Beeline U8500 քսան սմարթֆոններից մեկը:
«Ամանորյա տոների նախաշեմին «ԱրմենՏել»-ը գործարկել է տոնական մի շարք ակցիաներ` մրցանակներով և նվերներով: Աժմ, պարզապես լիցքավորելով բջջայինի հաշվեկշիռը, յուրաքանչյուրը ստանում է հնարավորություն «ԱրմենՏել»-ից ստացած նվերով ուրախացնելու հարազատներին և մտերիմներին», – նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Ամանորյա իրարանցում» ակցիան հասանելի է ֆիզիկական անձ հանդիսացող Beeline բջջային ցանցի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար: Ակցիային անվճար գրանցվելու համար անհրաժեշտ է բջջային հեռախոսից հավաքել *222# USSD-հրամանը, իսկ լիցքավորել հաշվեկշիռը կարելի է ցանկացած եղանակով, բացառությամբ «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունից:

Компания “АрменТел” объявляет о проведении акции “Новогодний переполох”, в рамках которой каждую неделю действующие абоненты Beeline могут стать обладателями нетбука или смартфона, просто пополняя счет. До 12 января 2012 года каждую неделю абоненты, зарегистрировавшиеся для участия в акции и пополнившие счет минимум на 1000 драм, получают шанс выиграть один из двух нетбуков Dell Latitude 2110 или двадцати смартфонов Beeline Blade и Beeline U8500.
“В канун новогодних праздников универсальный оператор связи – компания “АрменТел” запустила ряд праздничных акций с призами и подарками. Мы продолжаем удивлять наших клиентов приятными сюрпризами. Теперь, пополняя счет своего мобильного телефона, каждый получает шанс порадовать родных и близких подарком от Beeline», – сказал генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Акция “Новогодний переполох” доступна для физических лиц, абонентов предоплатной системы расчетов мобильной сети Beeline. Для бесплатной регистрации в акции необходимо набрать с мобильного телефона USSD-команду *222#, а пополнение основного баланса можно осуществлять любым удобным способом, за исключением услуги “Баланс-трансфер”.