26 Դեկտեմբեր 2011 - 11:44 AMT
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ավանդատուներին մատուցում է հերթական նվերը և հայտարարում է «Ամանորյա» ավանդային ակցիայի մասին:
Ակցիան գործում է դեկտեմբերի 26-ից 2012թ. փետրվարի 28-ը: Ակցիայի շրջանակներում դրամային ավանդները կընդունվեն 3 ամիս ժամկետով տարեկան 13% տոկոսադրույքով, ասվում է բանկի հաղորդագրության մեջ:
Ակցիայի շրջանակներում Բանկը հաճախորդներին նաև առաջարկում է Visa պլաստիկ քարտ ավանդի գումարի 90% չափի վարկային սահմանաչափով:
Տվյալ ակցիան ավանդատուներին տրամադրում է հնարավորություն ստանալ նշանակալի եկամուտ կարճ ժամանակահատվածում:

26 Декабрь 2011 - 11:44 AMT
ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» преподносит очередной подарок для вкладчиков и объявляет депозитную акцию «Новогодний».
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, акция действует с 26-го декабря по 28-ое февраля 2012 г. В рамках акции вклады в драмах будут приниматься по годовой процентной ставке 13% сроком на 3 месяца.
Помимо этого в рамках акции банк также предоставляет клиентам пластиковую карту VISA с кредитным лимитом в размере 90% от суммы вклада.
«Новогодняя акция предоставляет вкладчикам возможность за короткий срок получить значимый процентный доход», – говорится в сообщении.