«ԱրմենՏել» ընկերությունը պարգևատրել է «Ամանորյա իրարանցում» ակցիայի առաջին փուլի հաղթողներին: Պարգևատրման հանդիսավոր արարողությանը հրավիրվել էին «Ամանորյա իրարանցում» ակցիայի առաջին հաղթողները: Ընդհանուր առմամաբ, ակցիայի առաջին փուլին մասնակցում էր 4135 մարդ, իսկ 22 հաղթողները որոշվեցին հատուկ ստեղծված համակարգչային ծրագրի օգնությամբ:
«ԱրմենՏել» -ը ոչ միայն իր բաժանորդներին տրամադրում է կապի ոլորտի տարատեսակ ծառայություններ, այլ նաև փորձում է շփումը դարձնել հնարավորինս վառ: Թող որ այս մրցանակները` նեթբուքները և սմարթֆոնները հնարավորություն ընձեռեն շահողներին զգալու շփման ուրախությունը», – նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Ամանորյա իրարանցում» ակցիան մեկնարկել է դեկտեմբերի 16-ին և կշարունակվի մինչև 2012 թ-ի հունվարի 12-ը: Ակցիայի շրջանակում գրանցված և հաշվեկշիռը առնվազն 1000 դրամով լիցքավորած բաժանորդները հնարավորություն են ստանում շահելու Dell Latitude 2110 երկու նեթբուքերից մեկը, կամ Beeline Blade և Beeline U8500 քսան սմարթֆոններից մեկը:
Ակցիային անվճար գրանցվելու համար անհրաժեշտ է բջջային հեռախոսից հավաքել *222# USSD-հրամանը, իսկ լիցքավորել հաշվեկշիռը կարելի է ցանկացած եղանակով, բացառությամբ «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունից: Ակցիայի կանոնների և անցկացման կարգի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ beeline.am կայքից:

Компания “АрменТел” наградила победителей первого этапа акции “Новогодний переполох”. На торжественную церемонию вручения призов во флагманский офис продаж и обслуживания Beeline на Северном проспекте были приглашены первые призеры акции «Новогодний переполох». Всего в первом этапе приняли участие 4135 человек, из числа которых с помощью специальной программы были определены 22 призера.
“Универсальный оператор связи – компания “АрменТел” не только предоставляет различные услуги связи своим клиентам, но и старается сделать общение ярким. Пусть призы – смартфоны и нетбуки подарят победителям радость общения. Я желаю, чтобы в Новом году наши клиенты делились со своими друзьями, родными и близкими только счастливыми и запоминающимися мгновениями”, – сказал генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Следует отметить, что акция “Новогодний переполох” стартовала 16 декабря 2011 года и продлится до 12 января 2012 года. Каждую неделю абоненты, зарегистрировавшиеся для участия в акции и пополнившие счет минимум на 1000 драмов, получают шанс выиграть один из двух нетбуков Dell Latitude 2110 или двадцати смартфонов Beeline Blade и Beeline U8500. Для бесплатной регистрации в акции необходимо набрать с мобильного телефона USSD-команду *222#, а пополнение основного баланса можно осуществлять любым удобным способом, за исключением услуги “Баланс-трансфер”.
С подробной информацией о правилах и порядке проведения акции “Новогодний переполох” можно ознакомиться на сайте www.beeline.am.