28 Դեկտեմբեր 2011 - 12:28 AMT
Դեկտեմբերի 28-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 8,4 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 385.79 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 385.3 դրամ:
Դեկտեմբերի 28-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 385.68 դրամ` դեկտեմբերի 27-ի համեմատ ավելանալով 1.18 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 504.05 դրամ` ավելանալով 1.35 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.17 կետով` կազմելով 12.17 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

28 Декабрь 2011 - 12:28 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 28 декабря было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 8,4 млн. по среднему курсу 385.79 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 385,3 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 28 декабря составил 385,68 драма, увеличившись по сравнению с 27 декабря на 1.18 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 504,05 драма, увеличившись на 1.35 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.17 – до 12,17 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.