9 Հունվար 2012 - 12:12 AMT
Հունվարի 9-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 100 հազ. ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 387.25 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 387.25 դրամ:
Հունվարի 9-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 386.15 դրամ` դեկտեմբերի 30-ի համեմատ ավելանալով 0.38 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 493.27 դրամ` նվազելով 5.45 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.14 կետով` կազմելով 12.12 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

9 Январь 2012 - 12:12 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 9 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 100 тыс. по среднему курсу 387.25 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 387,25 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 9 января составил 386,15 драма, увеличившись по сравнению с 30 декабря 2011 года на 0.38 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 493,27 драма, сократившись на 5.45 пункта, а курс 1 российского рубля повысился на 0.14 – до 12,12 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.