ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը և Մեդիամաքս լրատվական գործակալությունը, Սբ. Սարգսի և Սբ. Վալենտինի տոների առիթով ներկայացնում են «Սերը եւ տեխնոլոգիաները» (Love and Tech) խորագրով համատեղ ծրագիր, որի հաղթողը կստանա iPad 2 պլանշետային համակարգիչ, տեղեկացնում են ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի մամլո ծառայությունից։
Ծրագրի մասնակիցները պետք է ներկայացնեն էսսե (շարադրություն) «Սերը եւ տեխնոլոգիաները» թեմայով: Պետք է ներկայացվի, թե ինչպես են նորագույն տեխնոլոգիաներն (Facebook, Twitter, սմարթֆոններ և գադջեթներ) անդրադառնում սիրահարների վրա, որքանով են դրանք սիրո արտահայտությունը դարձնում ավելի դյուրին, կամ`հակառակը:
Շարադրության առավելագույն ծավալը պետք է կազմի 500 բառ կամ 1.5 էջ` հայերեն լեզվով: Հեղինակները պետք է երաշխավորեն, որ ներկայացված աշխատանքների հեղինակային իրավունքներն իրենց են պատկանում: Դրանց խախտման դեպքում մասնակիցը որակազրկվելու է։
Ծրագրին կարող են մասնակցել մինչև 40 տարեկան բոլոր անձինք:
Աշխատանքների ընդունման վերջնաժամկետը փետրվարի 10-ն է (ներառյալ): Ստացված բոլոր աշխատանքները հրապարակվեու են Մեդիամաքսի կայքում, բացառությամբ այն աշխատանքների, որոնք չեն համապատասխանի ծրագրի պայմաններին, կպարունակեն թեմային չվերաբերող պնդումներ և նյութեր։
Հաղթողի անունը կհրապարակվի փետրվարի 13-ին: Հաղթողին որոշելու է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի և Մեդիամաքսի համատեղ ձևավորած ժյուրին:

Компания “ВиваСелл-МТС” и информационное агентство “Медиамакс” в связи с празднованием дня св. Саркиса и св. Валентина представили совместную программу “Любовь и технологии” (Love and Tech), победитель которой получит в качестве приза планшет iPad 2, сообщают в пресс-службе компании “ВиваСелл-МТС”.
Участники программы должны предоставить свои эссе (сочинение) на тему “Любовь и технологии”. В сочинении необходимо показать, как новые технологии (Facebook, Twitter, смартфоны, гаджеты) сказываются на взаимоотношениях влюбленных, насколько они помогают или, наоборот, мешают влюбленным.
Сочинение должно состоять, максимум, из 500 слов или 1,5 страниц, на армянском языке. Участники обязательно должны подтвердить авторство представленных работ. В случае нарушения участник будет дисквалифицирован. В программе могут принять участие все желающие в возрасте до 40 лет.
Последний срок приема работ – 10 февраля (включительно). Все работы, кроме тех, которые не будут соответствовать требованиям конкурса, будут опубликованы на сайте Медиамакс.
Имя победителя станет известно 13 февраля. Победителя будет выбирать жюри, сформированное из сотрудников компании “ВиваСелл-МТС” и агентства “Медиамакс”.