«Առէկսիմբանկ – Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն բացել է նոր «Կոմիտաս» մասնաճյուղը, որն առաջարկում է բանկային ծառայությունների լայն տեսականի: «Մասնաճյուղը գտնվում է Կոմիտաս 16/1 հասցեում, որը թվով յոթերորդ մասնաճյուղն է Երևան քաղաքում»,-ասվում է ընկերության մամուլի հաղորդագրությունում:
Ներկայումս հանրապետությունում բանկն ունի 16 մասնաճյուղ: Այս տարվա գարնանը սպասվում է Առէկսիմբանկի գլխամասային գրասենյակի տեղափոխումը ավելի հարմարավետ և ժամանակակից գրասենյակ Հյուսիսային պողոտայում, որը համապատասխանում է ԳԱԶՊՐՈՄԲԱՆԿԻ կորպորատիվ ոճին և թելադրված է բանկի հաճախորդների շահերով, որոնց համար, ի տարբերություն Մ. Մկրտչյան 12 հասցեում գործող նախկին գրասենյակի, ստեղծվելու են սպասարկման ավելի լավ պայմաններ: Բանկում գործում է նաև «Էրեբունի» մասնաճյուղը («Էրեբունի Պլազա» բիզնես-կենտրոնում), որտեղ սպասարկվում են բանկի այն առաջնային հաճախորդները, ովքեր գերադասում են օգտվել առավել հարմարավետ ծառայություններից:

1 Февраль 2012 - 09:54 AMT
ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» открыл новый филиал «Комитас», предоставляющий универсальный комплекс банковских услуг. Филиал находится по адресу ул. Комитаса 16/1. «Это седьмой по счету филиал, открываемый банком в Ереване», – говорится в сообщении пресс-службы компании.
Всего по республике у банка действуют уже 16 филиалов. Весной 2012 года ожидается переезд и головного офиса «Арэксимбанка» в более комфортабельный и современный офис на Северном проспекте. Переезд в новый офис, отвечающий корпоративному стилю ГАЗПРОМБАНКА, продиктован интересами клиентов, для которых, в отличие от старого помещения по адресу ул.М. Мкртчяна,12, будут созданы более комфортные условия обслуживания.
У банка также имеется филиал «Эребуни» (бизнес-центр «Эребуни-плаза»), где обслуживаются приоритетные клиенты, предпочитающие пользоваться услугами повышенной комфортности.