22 Փետրվար 2012 - 12:39 AMT
Փետրվարի 22-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,5 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 389.89 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 389.5 դրամ:
Փետրվարի 22-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 389.26 դրամ` փետրվարի 21-ի համեմատ ավելանալով 0.09 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 515.03 դրամ` նվազելով 0.74 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.01 կետով` կազմելով 13.07 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

22 Февраль 2012 - 12:39 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 22 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 3,5 млн. драмов по среднему курсу 389,89 драма/1 доллар США. Цена закрытия составила 389,5 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 22 февраля составил 389,26 драма, увеличившись по сравнению с 21 февраля на 0.09 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 515,03 драма, сократившись на 0.74 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,01 п.п. – 13,07 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.