6 Մարտ 2012 - 14:06 AMT
«ԱրմենՏելը» հայտարարում է ֆիքսված հեռախոսակապին միանալու նոր հնարավորության մասին: Մինչև 2012 թ. դեկտեմբերի 31-ը Beeline ֆիքսված հեռախոսագիծ տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական անձիք կարող են միացման վարձը վճարել 6 կամ 12 ամսվա ընթացքում: Այս մասին տեղեկացնում են ընկերության մամլո ծառայությունից։
«ԱրմենՏել»-ը ձգտում է դարձնել ծառայություններն առավել հարմարավետ, մեր հերթական առաջարկը հաշվի է առնում հաճախորդների պահանջներն ու ցանկությունը և միտված է քաղաքային հեռախոսակապի ու լայնաշերտ Ինտերնետ-հասանելիության ծառայություններն ավելի մատչելի դարձնելուն», – նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Beeline ֆիքսված հեռախոսային ցանցին միացման վճարը ֆիզիկական անձանց համար կազմում է 12 000 դրամ: Փուլային վճարման տարբերակից կարող են օգտվել Երևանի և բոլոր մարզերի բնակիչները:

6 Март 2012 - 14:06 AMT
Компания “АрменТел” объявляет о новой возможности подключения к фиксированной сети. До 31 декабря 2012 года физические лица, желающие установить фиксированную телефонную линию Beeline, могут оплатить подключение в рассрочку с условием поэтапной равномерной оплаты в течение 6 или 12 месяцев с момента установки. Об этом сообщают в пресс-службе компании.
“Подключаясь к фиксированной телефонной линии Beeline, наши клиенты получают возможность пользоваться современной развитой инфраструктурой связи. Компания “АрменТел” стремится сделать сервисы максимально удобными, и наше очередное предложение, учитывающее потребности и желания абонентов, призвано сделать услуги городской телефонной связи и широкополосного Интернета более доступными”, – отметил генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Стоимость подключения к фиксированной телефонной сети Beeline для физических лиц составляет 12000 драмов. Возможность поэтапной оплаты доступна жителям Еревана и всех регионов Армении.