3 Ապրիլ 2012 - 06:55 AMT
Լոնդոնը շարունակվում է պատրաստվել Օլիմպիադային: Անգլիացիները պայքարում են ոչ միայն հեշտությամբ քաղաքացիություն ստանալ ցանկացողների, այլև մարմնավաճառուհիների դեմ:
Խաղերի ժամանակ Անգլիայի մայրաքաղաքում կարգելվի զբաղվել մարմնավաճառությամբ: Ինչպես հաղորդել է Լոնդոնի քաղաքապետարանը, թարմնավաճառուհիները կհեռացվեն Լոնդոնի բոլոր կենտրոնական և խոշոր փողոցներից և «կթաքցվեն» մոտակա թաղամասերում` այնտեղ, որտեղ օլիմպիական ջահի ճառագայթները չեն տարածվում, հաղորդում է gazeta.ru-ն:
«Օլիմպիադայի մոտենալու կապակցությամբ մարմնավաճառուհիների ակտիվությունն աճել է»,- խոստովանել է լոնդոնյան ասամբլեայի անդամ Էնդրյու Բոֆֆը:

3 Апрель 2012 - 06:55 AMT
Лондон продолжает готовиться к Олимпиаде. Англичане борются не только с желающими легко получить гражданство, но и с проститутками.
Во время игр в столице Англии будет запрещено заниматься проституцией. Как сообщили в мэрии города, проститутки будут удалены со всех центральных и крупных улиц Лондона, и будут “спрятаны” в ближайших районах. Там, куда не проходят лучи олимпийского факела, передает gazeta.ru.
“В связи с приближением Олимпиады активность проституток возросла”, – признался Эндрю Бофф, член лондонской ассамблеи.