Ապրիլի 5-ից Orange-ի բաժանորդները հնարավորություն ունեն մասնակցելու UEFA EURO 2012TM SMS խաղին, պատասխանել ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնությանը և առհասարակ ֆուտբոլին վերաբերող հարցերին, դառնալ խաղի հաղթողը և ներկա լինել Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության բացման խաղին Վարշավայում:
Այն բաժանորդը, որն ամենաշատ ճիշտ պատասխանները կտա, կստանա գլխավոր մրցանակը` Վարշավայի ուղեգիր 2 անձի համար` ներառյալ ճամփորդությունը և հյուրընկալությունը Լեհաստանի մայրաքաղաքում: Սակայն գլխավոր մրցանակից բացի կան բազմաթիվ այլ մրցանակներ. երկրորդից վեցերորդ տեղերը գրավող մասնակիցները կստանան Sony Live Walkman սմարթֆոններ, իսկ առաջին 50 տեղերը գրավող բոլոր մասնակիցները` ֆուտբոլային նվերներով պայուսակ` UEFA EURO 2012TM-ի պաշտոնական գնդակը և բրենդավորված պարագաներ:
Խաղին մասնակցելու համար պետք է 2012 կարճ համարին ուղարկել SMS` տեքստում նշելով EURO բանալի բառը, որից հետո մասնակիցը կսկսի ստանալ խաղի հարցերը: Յուրաքանչյուր ուղարկված մեկ SMS-ի արժեքն է 60 դրամ:

5 апреля абоненты Orange получат возможность принять участие в SMS-игре UEFA EURO 2012TM, а также ответить на вопросы, относящиеся к Чемпионату Европы и футбольной тематике, стать победителем, выиграв путевку на стартовый матч Чемпионата Европы по футболу в Варшаве.
Абонент, правильно ответивший на максимальное количество вопросов, получит главный приз – путевку на двоих на стартовый матч Чемпионата Европы по футболу.
Однако, помимо главного приза, есть и множество других призов: участники, занявшие 2-6 места, получат смартфоны Sony Live Walkman, а те, кто займет первые 50 мест, получат в подарок сумки с футбольными атрибутами, официальный мяч UEFA EURO 2012TM и другие брэндовые аксессуары.
Для участия в игре необходимо отправить SMS-сообщение на короткий номер 2012, отметив в тексте ключевое слово EURO, после чего участник сможет получить на мобильный телефон вопросы игры. Стоимость каждого отправленного SMS-сообщения – 60 драм.