Հունիսի 12-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան հանրապետական մարզադաշտում Երևանի ժամանակով ժամը 20:00-ին տեղի կունենա Հայաստան – Անդորրա երիտասարդական հավաքականների հանդիպումը:
Այս խաղի տոմսերի արժեքը հարավային և հյուսիսային տրիբունաներում կլինի 2000 դրամ, իսկ արևելյան և արևմտյան` 3000 դրամ: Տոմսերի վաճառքը կիրականցվի հունիսի 7-ից հանրապետական մարզադաշտի հարևանությամբ գտնվող տոմսարկղերում և Խանջյան 27, Մաշտոցի 20 և Րաֆֆու 31 հասցեներում գտնվող «Հյումմել» խանութներում:
Հայաստանի մինչև 21 տարեկանների հավաքականը Եվրոպայի առաջնության ընտրական 3-րդ խմբում վաստակել է 8 միավոր և զբաղեցնում է 4-րդ տեղը:

12 июня в 20:00 часов по ереванскому времени на Республиканском стадионе им. Вазгена Саркисяна состоится встреча между молодежными сборными по футболу Армении и Андорры.
На этой встрече билеты на южные и северные трибуны будут стоить 2000 драмов, а на восточные и западные – 3000 драмов.
Продажа билетов стартует с 7 июня в кассах Республиканского стадиона, а также в магазинах “Hummel”, расположенных по адресам: улица Ханджяна, 27, проспект Маштоца, 20, улица Раффи, 31.
Сборная Армении по футболу до 21 года в третьей группе отборочного турнира Чемпионата Европы завоевала 8 очков и занимает 4-е место.