7 Նոյեմբեր 2012 - 13:55 AMT
«Կրասնոդարի» հայ հարձակվող Յուրա Մովսիսյանը, որը Ռուսաստանի առաջնության լավագույն հարձակվողներից է, հավանաբար, չի կարողանա վերականգնվել մինչ ՌԴ առաջնության 15-րդ տուրում «Սպարտակի» հետ հանդիպումը: Այդ մասին հայտարարել է թիմի մարզիչ Սլավոլյուբ Մուսլինը: Խաղը տեղի կունենա նոյեմբերի 11-ին:
«Յուրան հազիվ թե հասցնի վերականգնվել: Չորեքշաբթի նա մարզվելու է ընդհանուր խմբում: Մինչ այդ նա մարզվել է անհատական ծրագրով, հուսով եմ, Յուրան պահպանել է իր մարզավիճակը: Հուսով եմ, նա կվերականգնվի մինչ հաջորդ հանդիոպւմը»,-ասել է Մուսլինը:

7 Ноябрь 2012 - 13:41 AMT
Армянский нападающий “Краснодара” Юра Мовсисян, являющийся одним из лучших бомбардиров чемпионата России, скорее всего, не сможет восстановиться к матчу 15-го тура чемпионата России со “Спартаком”, об этом заявил наставник команды Славолюб Муслин. Матч состоится 11 ноября.
“Вряд ли Юра успеет восстановиться. В среду он начнет тренироваться в общей группе. До этого он занимался по индивидуальной программе, и, я надеюсь, Юра не потерял физическую форму. Рассчитываю, что Мовсисян восстановится к следующей встрече”, -сказал Муслин.