24 Նոյեմբեր 2012 - 09:57 AMT
«Կրասնոդարի» կիսապաշտպան Վլադիսլավ Իգնատևը խոստովանել է, որ թիմի հարձակվող Յուրա Մովսիսյանը կարևոր է նրանց համար: «Նա գերազանց խաղացող է, զուր չէ, որ նա մինչև հիմա առաջնության լավագույն ռմբարկուների շարքում է: Թեև Վանդերսոնը ևս, որն այժմ կենտրոնական հարձակվողի դիրքում է, նույնպես վատ չի խաղում: Գոլեր խփում է և դա է կարևորը»,-ասել է Իգնատևը:
Նոյեմբերի 24-ին Կրասնոդարը Ռուսաստանի առաջնությունում կխաղա «Լոկոմոտիվի» դեմ: Ֆուտբոլիստը գտնում է, որ նրանք գործելու են հենվելով պաշտպանության վրա և անցնելով հակահարձակումների:
Մրցաշարային աղյուսակում «Կրասնոդարը» 9-րդ տեղում է 22 միավորով, իսկ «Լոկոմոտիվը» 8-րդ տեղում է 25 միավորով:

24 Ноябрь 2012 - 09:16 AMT
Полузащитник “Краснодара” Владислав Игнатьев признался, что нападающий команды – Юра Мовсисян важен для них. “Он отличный игрок, не зря до сих пор входит в число лучших бомбардиров чемпионата. Впрочем, Вандерсон, который сейчас выходит на позиции центрфорварда, тоже неплохо справляется. Забивает, и это главное”,- сказал Игнатьев.
“Краснодар” 24 ноября в чемпионате России сыграет против “Локомотива”. Футболист считает, что они будут действовать от обороны, на контратаках: “Но в любом случае встреча будет боевой – ведь мы с железнодорожниками находимся рядом в турнирной таблице”.
“Краснодар” в турнирной таблице чемпионата с 22 очками занимает 9 место, а “Локомотив” на 8 месте с 25 очками.