12 Դեկտեմբեր 2012 - 06:48 AMT
WBO վարկածով չեմպիոն Արթուր Աբրահամը ավարտել է իր մարզական հավաքը Բեռլինում և ժամանել Նյուրնբերգ, որտեղ էլ տեղի կունենան Ֆրանսիայի ներկայացուցիչ Մեհդի Բուադլայի դեմ մենամարտը:
Աբրահամը բաց մարզում է անցկացրել, որից հետո նրա մարզիչ Ուլլի Վեգներն ասել է, որ նա լիովին պատրաստ է այդ մենամարտին:
«Այս ամբողջ ընթացքում Արթուրը մեծ նվիրումով էր մարզվում: Հուսով եմ, որ մենամարտի ժամանակ նա ցույց կտա, թե ինչի է ընդունակ»,-ասել է Վագները:
Մարզիչը նաև հավելել է, որ Բուադլան լավ բռնցքամարտիկ է և օգտագործում է իր բոլոր հնարավորությունները, փոխանցում է fightnews.com-ը:

Чемпион по версии WBO Артур Абрахам завершил свой сбор в Берлине и прибыл в Нюрнберг, где пройдет поединок против Мехди Буадлы (Франция).
Абрахам провел открытую тренировку, после которого его тренер Улли Вегнер сказал, что его подопечный готов к этому поединку.
“Все это время Артур тренировался с полной отдачей. Я надеюсь, что он во время боя покажет на что способен”,- сказал Вегнер.
Тренер так же отметил, что Буадла боксирует очень хорошо и использует все свои возможности, передает fightnews.com.