7 Հունիս 2013 - 07:06 AMT
2014 թվականի աշխարհի առաջնության ընտրական մրցաշարում այսօր Հայաստանի հավաքականը կանցկացնի իր 5-րդ հանդիպումը: Մրցակիցը B խմբի հետնապահն է` Մալթայի ընտրանին: Իր միակ հաղթանակը Վարդան Մինասյանի սաները տոնել են հենց Մալթայի նկատմամբ մրցակցի հարկի տակ:
Եվ բուքմեյքերներն այսօր հակված են հավատալ Հայաստանի ընտրանու հաղթանակին: Հայ ֆուտբոլիստների հաղթելու հավանականության գործակիցը կազմում է 1.26, ոչ ոքին 5.40 է, իսկ այն որ, Մալթան Երևանում կկարողանա վաստակել 3 միավոր` 11.50.
Հանդիպումը մեկնարկելու է Երևանի ժամանակով ժամը 20:00-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան հանրապետական ստադիոնում:

7 Июнь 2013 - 07:07 AMT
В отборочном турнире чемпионата мира по футболу сборная Армении проведет свой 5 матч. Соперник сборная Мальты, которая в группе В занимает последнее место. Свою единственную победу подопечные Вардана Минасяна одержали против них.
Букмекеры в сегодняшней встрече верят в победу сборной Армении. Коэффициент, что армянские футболисты одержат победу, составляет 1.26, ничья оценивается 5.40, а возможность, что Мальта в Ереване заработает 3 очка- 11.50.
Матч Армения-Мальта начнется в 20:00 по ереванскому времени на республиканском стадионе имени Вазгена Саркисяна.